Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s předáním údajů o chování na webu. Toto nastavení můžete kdykoliv vypnout, nebo upravit nastavení.
Nastavení Další informace

Novinky, které jsme pro Vás připravili, nebo se brzy objeví na našem e-shopu

Na této stránce naleznete novinky, které pro Vás naše firma GraviXlaser připravila, nebo se chystá publikovat na e-shopu.
Novinku na této stránce zveřejňujeme po dobu 6 měsíců, po té je možno najít výrobek v galerii fotografií.
Jsou zde výrobky z oblasti všech kategorií - sklo, porcelán, kámen, kovy, látky, korky, dřevo, papír, kůže, koženky, plasty, razítka, akryl, nerez ...
Jakékoli připomínky, nebo návrhy na nové výrobky, či novou grafiku uvítáme a rádi opět něco nového naše firma pro Vás připraví.

Svatební akrylová lampička

Výroba lampiček z akrylu

Přidáno: 2021-10-22 16:18:00

Krásným dárkem pod stromeček, nebo k narozeninám - akrylová lampička s vlastní fotografií, textem, 2D, nebo 3D obrázkem. Lampička je do elektrické sítě, žádné doplňování baterií. Možnost rozsvícení červenou, modrou, nebo růžovou barvou. Na našem e-shopu předpokládaný prodej přelom října / listopadu 2021

Ukázat více

CHirurgická ocel - gravírování vláknovým laserem

Gravírování kovů vláknovým laserem

Přidáno: 2021-10-22 16:00:00

Gravírování kovů (zlato, stříbro, mosaz, nerez, chirurgická ocel ...). Možnost zakoupení Vánočního dárku na našem e-shopu na přelomu října / listopadu 2011 - náramek se jménem z chirurgické oceli.

Ukázat více

miniplacatky gravírované -přívěšek na klíče

Nově na e-shopu od 1. 11. 2021 - mini placatky, přívěsky na klíče

Přidáno: 2021-09-13 22:21:00

Mini placatky o objemu 30 ml z nerezavějící oceli se šroubovacím víčkem. Super dárek pro svědky, kamarády, rodiče....vždy kapička něčeho dobrého s sebou :). Placatka má karabinku na připnutí na klíče.

Ukázat více

Zadání do editoru a výsledný produkt

EDITOR - vlastní zadání

Přidáno: 2021-09-11 10:17:00

Dovolujeme si Vám představit plně funkční EDITOR pro vlastní zadání textů a fotografií. Náš programátor, David Pleticha, kterému tímto děkujeme, pro Vás vytvořil jedinečný editor produktů, který má pouze naše firma. Vy si můžete nejenom nahrát vlastní fotografii, ale můžete si zde i vlastnoručně napsat text, nebo vybrat předvolený text v oblíbeném fontu. A ještě jedno velké plus - editor je navržen tak, aby jeho obsluha byla jednoduchá, nebojte se prosím vyzkoušet a navrhnout vlastní dárek, který jistě obdarovanému udělá radost. Zatím je editor povolen pro nejvíce prodávané produkty, o které byl největší zájem. Děkujeme za Vaši přízeň i odvahu editor použít.

Ukázat více

Panenky 367/22, Praha - Koloděje, 19016 +420 739 753 899 obchod@gravixlaser.cz https://www.gravixlaser.cz/