Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s předáním údajů o chování na webu. Toto nastavení můžete kdykoliv vypnout, nebo upravit nastavení.
Nastavení Další informace

Ceník

Ceny za výrobu jsou inviduální, na konečnou cenu má vliv spousta faktorů:

* úprava grafiky pro Co2 laser, nebo vláknový laser
* doba gravírování
* jemnost gravírování
* hloubka gravírování 
* dobarvování
* povrchová úprava
* broušení
* náročnost klienta na konečný výrobek
* nastavení laseru u kusové výroby

V každém případě se snažíme klientovi vyjít vstříc. Pošlete si návrh a my Vám cenu připravíme dle vyhotoveného vzorku, nebo se podívejte na náš e-shop, kde si jistě originální dárek vyberete.

Hotové výrobky, které jsou v galerii mají pevnou cenu a rádi Vám je zdělíme po telefonu, případně e-mailem.

Pro laserové gravírování je ideální zaslat vysoce kvalitní podklady v digitální podobě. Texty a obrysy by měly být převedeny do křivek.

PODKLADY PRO GRAVÍROVÁNÍ dodejte prosím v digitální podobě:

Vektorová grafika: Illustrator , Corel Draw , křivky v *.PDF dokumentech atd. Vložené texty, z důvodu vyhnutí se problémům s fonty písma, musí být převedeny na křivky, popř. zaslat i předlohy fontů. Jiné druhy grafiky (fotografie) např. JPEG, PNG ... umíme zpracovat také (za minimální příplatek).

Doba dodání je závislá na použitých materiálech. Třívrstvé papíry se dovážejí z Anglie, kvalitní propisky dovážíme z Německa a v obou případech je dodací lhůta cca 14. dní. Samotná gravírovací práce se odvíjí od množství a náročnosti gravírované plochy. Většinou je výrobek předán do 1 - 3  pracovních dnů po uhrazení faktury - u zakázkové výroby je nutná platba předem .

U zákazníků s opakovanou zakázkou je dodání rychlejší, protože je grafika uložena v naší firmě a připravena k okamžité výrobě. 


Panenky 367/22, Praha - Koloděje, 19016 +420 739 753 899 obchod@gravixlaser.cz https://www.gravixlaser.cz/