Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Ceník

Ceny za výrobu jsou naprosto inviduální, jelikož se odvíjejí podle náročnosti klienta, úpravy grafiky pro
laser,nebo sublimaci, doby gravírování a jiné přípravy.
Pošlete si návrh a my Vám cenu připravíme dle vyhotoveného vzorku, nebo se podívejte na náš e-shop, kde si jistě originální dárek vyberete.

Hotové výrobky, které jsou v galerii mají pevnou cenu a rádi Vám je zdělíme po telefonu, případně e-mailem.

Pro laserové gravírování je ideální zaslat vysoce kvalitní podklady v digitální podobě. Texty a obrysy musí být převedeny do křivek.

PODKLADY PRO TISK dodejte prosím v digitální podobě:

Vektorová grafika: Illustrator , Corel Draw , křivky v *.PDF dokumentech atd. Vložené texty, z důvodu vyhnutí se problémům s fonty , musí být převedeny na křivky, popř. zaslat i předlohy fontů. Jiné druhy grafiky např. JPEG, PNG ... zpracujeme za příplatek.

Doba dodání je závislá na použitých materiálech. Třívrstvé papíry se dovážejí z Anglie, kvalitní propisky dovážíme z Německa a v obou případech je dodací lhůta cca 14. dní. Samotná gravírovací práce se odvíjí od množství a náročnosti gravírované plochy.

U zákazníků s opakovanou zakázkou je dodání rychlejší, protože je grafika již připravena. Veškeré ceny na těchto stránkách, jsou uváděny bez DPH.


Panenky 367/22, Praha - Koloděje, 19016 +420 739 753 899 obchod@gravixlaser.cz