Kliknutím na tlačítko "Přijmout" souhlasíte s předáním údajů o chování na webu. Toto nastavení můžete kdykoliv vypnout, nebo upravit nastavení.
Nastavení Další informace

Dárkové sety

Gravírování dárkových setů a dárků na míru pro příležitost svateb, promocí, narozenin, narození dítěte svatební dary novomanželům, poděkování svědkům a rodičům, firemních a reklamních předmětů, vánočních dárků, a mnoho dalších.


V této kategorii naleznete výrobky určené pro maminky, tatínky, děděčky, babičky, snoubence, svědky, novomanžele, kamarádky, kamarády, děti i novorozeňata. pro snoubence i novomanželské páry.

Vyrábíme dárky ze dřeva, kde jsou oblíbené fotografie a texty na přání zákazníka:


Dárky na skleněné půllitry, šampusky, vinné sklenice, panáky a karafy:


Dárky na kovové placatky a různé dárky na přání:

  • Placatice různých velikostí s vlastním textem a fotografií pro ženicha a nevěstu ,pro Vaše svědky, rodiče a milovníky lihovin. Můžete využít nově i náš EDITOR, kde si návrh můžete vytvořit sami. Editor je velmi jednoduchý, dokázalo jej obsloužit i dítě školou povinné.
  • Velmi oblíbené dárky propisky ze dřeva, kovové propisky s velkoobjemovými náplněmi a kovová, či papírová pouzdra (možnost oboustranného gravírování). Zde se meze nekladou a vyrobíme Vám jakýkoli text, nebo jednoduchý obrázek (propiska má pouze 8mm na výšku)
  • Svatební razítka, reliéfní razítka, nebo pouze razítkové štočky
  • Svatební SPZ nevěsta, ženich, novomanželé,SPZ s jakýmkoli motivem
  • Jakékoli dárky na přání, zde se meze nekladou, vyrobíme vše, co si vymyslíte.
Panenky 367/22, Praha - Koloděje, 19016 +420 739 753 899 obchod@gravixlaser.cz https://www.gravixlaser.cz/